در طراحی سایت شرکتی صفحات اهمیت بالایی دارند. چرا که یک وب سایت شرکتی از نظر ساختاری پیچیدگی های خاص یا زیادی ندارد. در این مدل وب سایت ها از همه مهم تر این است که سایت از نظر صفحات تکمیل باشد. در واقع طراحی سایت حرفه ای معطوف به امکانات نمی شود. بلکه گرافیک و محتوا را دربر می گیرد.

 

صفحه اول سایت

صفحه اصلی سایت شما که همان صفحه اول است مهم ترین صفحه می باشد. المان های این صفحه باید فکر شده انتخاب و چیده شوند. در هر سایتی این صفحه مهم ترین است. در طراحی فروشگاه اینترنتی نیز چیدمان و گرافیک حرفه ای این صفحه کاربران را ترغیب به خرید می کند.

 

صفحه پروژه های انجام شده

بهتر است یک صفحه برای این داشته باشید که نمونه کارها یا همان پروژه های شما در سایت قرار گیرند. کاربران به تحلیل و مشاهده این صفحه علاقه زیادی دارند. چرا که متوجه می شوند که سبک کاری شما به چه صورت است.


webkaran صفحه ,سایت ,طراحی ,صفحات ,سایت شرکتی ,طراحی سایت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزارهاي تخصصي دامپروري و كشاورزي مديران تیک درس briaa0c casa فایل دانشجو فروشگاه اینترنتی دایان شاپ روستای پهرست سفلی rasedf چگونه باید در محیط مدرسه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم موضوعی برای طرح پروژه هفتم اسم پدر جناب سرهنگ در لیسانسه ها آهنگ بی کلام سرود کشورم ستاره بارونgogo دانلود اهنگ خدایا در گرفتم در گرفتمgogogo برنامه هاتگرام برای pc ورودبه‌دفترکاریبیزgo آهنگ خداجون حق میدم اسباببازیفروشیmail اهنگ تتلو هر وقت ک بوری اهنگ خدایا درگرفتم یک زن داشتم زن دیگه گرفتمgogogo