در طراحی سایت شرکتی صفحات اهمیت بالایی دارند. چرا که یک وب سایت شرکتی از نظر ساختاری پیچیدگی های خاص یا زیادی ندارد. در این مدل وب سایت ها از همه مهم تر این است که سایت از نظر صفحات تکمیل باشد. در واقع طراحی سایت حرفه ای معطوف به امکانات نمی شود. بلکه گرافیک و محتوا را دربر می گیرد.

 

صفحه اول سایت

صفحه اصلی سایت شما که همان صفحه اول است مهم ترین صفحه می باشد. المان های این صفحه باید فکر شده انتخاب و چیده شوند. در هر سایتی این صفحه مهم ترین است. در طراحی فروشگاه اینترنتی نیز چیدمان و گرافیک حرفه ای این صفحه کاربران را ترغیب به خرید می کند.

 

صفحه پروژه های انجام شده

بهتر است یک صفحه برای این داشته باشید که نمونه کارها یا همان پروژه های شما در سایت قرار گیرند. کاربران به تحلیل و مشاهده این صفحه علاقه زیادی دارند. چرا که متوجه می شوند که سبک کاری شما به چه صورت است.


webkaran صفحه ,سایت ,طراحی ,صفحات ,سایت شرکتی ,طراحی سایت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکترزندگی 98music05 تی تک| سایت تفریحی ادرس لیو...بهترین سایت ادرس سایتهای موزیک .فیلم 380 dl g10,تعميرات,قيمت سرور dl 380 g10,سرور hp|g10,فروش,HPE Server|hpفروش سرور | اچ پي سرور|سرور flormar فروش عمده و تکی لوازم تحریر مرجع آموزش زبان انگلیسی داستانیاز ادبیات فارسی یا زندگی واقعی افراد بنویسید که در ان یک فرد موجب تغییر جامعه یا جامعه. موجب تغیر افراد شده است جواب سوالات گاج ریاضی پنجم امتحان تقارن چند ضلعی ها پروتز سينه قيمت languagefa دانلود آهنگ کردی ءاسمانی دلم نوید زردی سونامی چیست درباره عمق دریای اقیانوس هند خلیج فار س تحقیق گردن من ننداز تتلو انشا در مورد امانتداری سوم دبستان دانلود برنامه فورتران 95 برای ویندوز 64 بیتی اهنگ لیتو به نام وای پورش وای بنز طریقه خرید اینترنتی هودی